”Hoşgeldiniz Kitapçığı” ile; Voyage Hotels ve Maxx Royal Resorts hakkındaki politikalar, sürdürülebilirlik uygulamaları, kişisel verilerin korunması mevzuatı ve uygulamaları, çalışma ortamı temel bilgileri, insan kaynakları uygulamaları, işe başlarken bilinmesi gerekenler, performans değerlendirme-eğitim ve gelişim yönetimi, iş sağlığı ve iş güvenliği kuralları başta olmak üzere belirtilen tüm kural ve kaideler tarafınıza tebliğ edilmiş olmaktadır.

Kitapçığın güncel haline Voymaxx Akademi platformundan ve ayrıca QDMS Döküman Yönetim sisteminden erişebilirsiniz. Bu suretle kitapçığı okumanız, kitapçıkta belirtilen kurallara itibar ederek bu kuralları grup bünyesindeki çalışma süreciniz boyunca uygulamanız ve kitapçıkta yapılan güncellemeleri ilgili platformdan takip etmeniz gerektiğini bilgilerinize sunarız.

Herhangi bir sorunuz olduğunda Otellerimiz Eğitim & Gelişim ve İnsan Kaynakları Müdürlükleri’ne başvurabilirsiniz. Her türlü görüşlerinizi Voymaxx Akademi ( academy.voymaxx.com ) adresinde bulunan ”Bize Ulaşın” bölümünden iletebilirsiniz.

Voyage Hotels & Maxx Royal Resorts