+100

ÖZEL TASARLANMIŞ EĞİTİM

+4500

KULLANICI

+518

KATALOG EĞİTİMİ

NASIL ÖĞRENİYORSUNUZ?

VOYMAXX AKADEMİ

#seninlebirlikte

Voymaxx Akademi kurum hedeflerine göre tasarlanmış, eşsiz bir öğrenme deneyimi sunmak üzere kurulmuştur. Kurum ihtiyaçlarından bireysel ihtiyaçlara kadar uzanan geniş bir yelpazede beklentileri karşılamak önceliğimizdir. Çalışanlarımızla birlikte, en iyisini hedefleyerek yolculuğumuza devam ediyoruz.

VOYMAXX AKADEMİ
SENİNLE BİRLİKTE

VOYMAXX AKADEMİ WEB’DE NASIL KULLANILIR.

VOYMAXX AKADEMİ CEPTE NASIL KULLANILIR?

2011 yılında temelleri atılan Voymaxx Akademi, Türkiye’nin en büyük ve lider gruplarından olan Voyage Hotes & Maxx royal Resorts için sürdürülebilir fayda üretmeyi, tüm çalışanlarının ve paydaşlarının bugünün işini daha iyi yapmalarını ve geleceğe hazırlanmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Dokunduğu herkesin hayatına en uygun ve yenilikçi öğrenme-gelişim metotlarını kullanarak anlam katmaya çalışan Voymaxx Akademi, sunduğu tüm ortam ve olanaklarla zamandan, mekândan bağımsız keyif dolu bir deneyim sunuyor.

Şirketin gelecek yolculuğunda önemli bir rol üstlenen Akademi, şirketin adeta bilgi deposu rolünü üstleniyor ve bilgiyi dönüştürüyor. Sektörüne eğitimli ve deneyimli insan kaynağı kazandırmak için ihtiyacı en doğru şekilde tespit ederek bireysel, mesleki ve kurumsal gelişime odaklanıyor. Sahip olduğu bilgi birikimini paylaşabilmenin getirdiği sorumluluğu taşıyor, gerçekleştirilen tüm faaliyetler için bir kılavuz rolünü üstleniyor.

Farklı bireysel öğrenme stillerine göre tasarlanmış eğitimleri hazırlamaya başlayann akademi 4MAT modelini kullanarak tam öğrenmeyi sağlamaya çalışıyor. Eğitmenlerini kendi bünyesinde yetiştirmeyi kendine misyon edinmişbir grup olarak Akademi eğitimleri yine kendi özkaynakları ile hayat buluyor.

LMS nedir ve kurumların ne işine yarar?

CloudLMS e-öğrenmenin yanı sıra A’dan Z’ye güçlü bir eğitim yönetim sistemini kurumlara sunuyor. Tek bir kişinin eğitim ve gelişim planlamasından tüm kurumun eğitim planlarına kadar ölçeklenebilen sistem yenilikçi bir platform olmanın yanı sıra gelişmiş ölçme ve değerlendirme araçlarını da sunuyor. Ayrıca video, öneri, forum, sosyal paylaşım gibi ek özelliklerle sosyal öğrenmeyi de destekliyor. Mobil cihazlar ile de tam entegre çalışabilen sistem kullanıcıların her yerden içeriklere ve modüllere erişimini sağlıyor.

ÖĞRENME TASARIMI

Yaşam boyu devam eden eğitim faaliyetlerini düşündüğümüzde, bireysel farklılıkları doğru bir şekilde yönetebilmek çok önemlidir. Bu bireysel farklılıklar kurumsal hayatta kendini ofis ve saha içinde; teknik ve davranışsal yetkinliklerde gösterir. Her bir yetkinliğin gelişmesi için çeşitli kaynaklarla beslenmesi ve izlenmesi gerekir.

Öğretim tasarımı tam da bu noktada kişiselleştirilmiş deneyim tasarımı için devreye girer. Kazandırılacak bilgi ve becerinin öğrenen tarafından ilgi çekici bulunması ve etkili öğrenmeyi sağlayan deneyimlerin tasarlanması süreci olarak tanımlanır. Öğretim tasarımında yaygın olarak ADDIE modeli kullanılır ve bu model; analiz, tasarım, geliştirme, uygulama ve değerlendirme aşamalarından oluşur.

Voyage Hotels & Maxx Royal Resorts