MARKALARIMIZ & OTELLERİMİZ

 • MAXX ROYAL BELEK GOLF RESORT

  AYRICALIKLI HİSSETMEYE HAZIRLANIN

  DAHA FAZLASI
 • MAXX ROYAL KEMER RESORT

  AYRICALIKLI HİSSETMEYE HAZIRLANIN

  DAHA FAZLASI
 • VOYAGE BELEK GOLF & SPA

  Mutluluğa Katıl!
  Antalya şehir merkezine 45 km, havaalanına ise 35 km uzaklıkta konumlanan tesis, konaklama süresince sunduğu birbirinden özel hizmetlerle misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

  DAHA FAZLASI
 • VOYAGE SORGUN

  Mutluluğa katıl!
  Mavi Bayrak ödüllü plajı, ayrıcalıklı hizmetleri ve enfes lezzetleri ile tesis, doğayla baş başa kalmayı sevenlere hayallerindeki tatili yaşatıyor. Antalya şehir merkezine 75 km, havaalanına ise 65 km uzaklıkta konumlanan tesis, Voyage misafirperverliğini Sorgun’un enfes doğasıyla birleştirerek kusursuz hizmetin sınırlarını yeniden belirliyor.

  DAHA FAZLASI
 • VOYAGE TORBA

  Mutluluğa katıl!
  Zeytin ağaçları ve Bodrum havasını taşıyan begonvillerle kaplı doğal bir ortamda düz bir arazi üzerinde konumlanan tesis, minik misafirler eşliğinde tatil yapan ailelere unutulmaz anlar vadediyor. Bodrum’un eşsiz güzelliğini Voyage’ın ayrıcalıklı dünyası ile buluşturan Voyage Torba, Bodrum merkeze yalnızca 6 km, havalimanına ise 30 km uzaklıkta konumlanıyor.

  DAHA FAZLASI
 • VOYAGE BODRUM

  Mutluluğa katıl!
  16 yaş üzeri misafirler için hizmet veren otel, denize sıfır konumu ve Mavi Bayraklı plajıyla eğlenceyi ve ayrıcalığı hissetmek isteyen misafirlerine hayallerindeki tatili yaşatıyor.
  Bodrum havasını ve gecelerin eğlence dolu ışıltısını doyasıya yaşatan otel, kent merkezine yalnızca 900 m, havaalanına ise 40 km uzaklıkta konumlanıyor.

  DAHA FAZLASI
Voyage Hotels & Maxx Royal Resorts